محل لوگو

مقاله چگونگی تأسیس و راه اندازی تابلوهای برق صنعتی


مقاله چگونگی  تأسیس و راه اندازی تابلوهای برق صنعتی

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت

تعداد صفحات:56

این تحقیق منابع دارد

-تعریف موضوع:

جمع آوری کلیه موارد مورد نیاز از جمله نیروهای انسانی ، اقلام و تجهیزات در راستای دنبال نمودن هدف یک کارگاه را تاسیس کارگاه می گویند.

- طبقه بندی مکانیکی و آموزش نیرو انسانی و تجهیزات کارگاه و درنهایت شروع به کارگاه را راه اندازی می گویند.

2- اهداف تحقیق:

هدف از انجام تحقیق آشنایی خواننده با جوانب مختلف اعم از تئوری تجهیزات و راه اندازی یک کارگاه برق.

3- اهمیت تحقیق:

موضوع تحقیق انجام شده از جهت صرف جویی از وقت ، بالا بردن کنترل بر ابزارهای صنعتی و همزمانی و نیز امنیت استفاده از ابزارها حائز اهمیت می باشد.

1- محدودیت های تحقیق:

عدم دسترسی به کتابهای مربوطه و نبود یک سایت در اینترنت برای استفاده در تحقیق.

 

 

2- تعریف واژه ها:

3- روش تحقیق:

کتابخانه ای

 فصل دوم :پيشينه ی تحقيق

 بخش اول – تجهيزات کارگاه

خمكنهاي ورقكاري:

ظرفيت كارگاههاي ورقكاري اغلب به توان خمكاري ورق در آنها بستگي دارد . به عبارت ديگر اندازه و پيچيدگي كارهايي كه هر كار گاهي مي تواند انجام دهد به توانايي دستگاه خمكاري آن كارگاه بستگي دارد. اگر تنها دستگاه خمكاري شما درزبند دستي باشد ، واضح است كه فقط قادر به انجام كارهاي محدودي خواهيد بود كه تنها به ساده ترين عمليات خمكاري نياز دارند. تقريباً همه كارگاههاي ورقكاري حداقل يك همكن ورقكاري دارند. به اين دستگاه گاهي ماشين هم يا ورق تاكن هم گفته مي شود. كلمه تاكن مناسبتر است زيرا اين كلمه دقيقاً مشخص مي كند كه دستگاه چه به سر ورق مي آورد. در واقع دستگاه ورق را با استفاده از نيروي مكانيكي در طول خطي تعيين شده تا مي كند. به كمك اين دستگاه مي توان قطعات بسيار متنوعي اعم از ساده و پيچيده ساخت . خمكنهاي ورقكاري در اندازه ها و ظرفيتهاي خمكاري متنوعي ساخته مي شوند . ظرفيت خمكاري بالاترين ضخامت و عرضي است كه دستگاه مي تواند خم كند. ظرفيت خمكن معمولاً با برچسبي بر روي آن مشخص مي شود. همواره هنگام خمكاري به اين اطلاعات توجه كنيد با مبادا از ظرفيت دستگاه تجاوز نماييد و باعث خرابي دستگاه شويد.

 

اجزاي خمكن :

خمكن ورقكاري از چند قطعه ساخته شده و به سادگي كار مي كند. اجزاي اصلي خمكن تير بالايي و تير پاييني هستند. تير بالايي بالا و پايين مي رود تا بتوانيد ورق را براي خمكاري در دستگاه قرار دهيد. وقتي ئرق در دستگا قرار گرفت تير بالايي محكم با چفت به آن بسته مي شود. تير پاييني ثابت است و همچون يك پايدار ساز براي اطمينان از خمكاري دقيق عمل مي كند. قسمت اصلي ديگر پيشبنداست . اين قسمت به تير پاييني متصل است. در واقع خمكاري توسط اين قسمت انجام مي شود. با بالا كشيده شده پيشبند اين قسمت به ورق مي چسبد و با فشار آن را خم مي كند.


مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۲ دی ۱۳۹۶               تعداد بازدید : 99

برچسب های مهم

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "" می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما